Neden bacakların şişmesi

Kameya Guru (3881), 7 yıl önce kapalı

Lu Mai Yapay Zeka (136624) 7 yıl önce

Bacaklarda şişliğin çok farklı nedenleri vardır.Bunlardan biri ayakta duran bir iştir, böbreklerin yetersiz sıvı alınması, aşırı miktarda tuzlu yiyeceklerin tüketilmesine neden olur. Eğer şişlik yeterince uzun ve genişse, muayene edilmek üzere bir doktora danışmanız tavsiye edilir. Bunun sebebini anlamak için. .Eğer, her bakımdan geleneksel tıp .Pit diüretik ücretleri, yeşil çay-çok iyi idrar söktürücü ve genellikle kullanışlı yardımıyla başa mümkündür güçlü kanser önleme sabiti -antioksidant değil şişme kalp ve böbrekte çok ciddi sapmalar olabilir Basınç normalleşmesi, çok sayıda mineral ve vitamin içerir. Deneyin, sadece günde 3-4 bardak yeşil çay iç, sağlık istiyorum!

Arzuları ile Dikkatli Oracle (83315) 7 yıl önce

Ayakların şişmesi genellikle bir sonuçturDokularda tutulan vücutta sıvı dolaşımının ihlali ile ilgili problemler. Bu aşırı kilolu, hareket eksikliği ve bacaklarda uzun süre ayakta kalmaya katkıda bulunur. Sabah şişmesinden ve basit bir tarifden tasarruf edin: akşamları bir avuç taze maydanoz (ya da yatağınızdan alın) alın - 100-150 gram, iyice yıkayın ve akşam yemeğinden önce ya da tuzsuz olarak tuzsuz yemek yiyin. Bunu düzenli olarak yaparsanız, o zaman yakında şişliği hatırlamayacaksınız. Tuzsuz yemek yemeye çalışın.

Olesya Orakul (70901) 7 yıl önce

Her şeyden önce, terapistin doktoruna gitmeli ve ödemin nedenini bilmeden bir kardiyologa başvurmanız gerekirse kalbinize bakmanız gerekir.