Dudaklar büyüdükten sonra şişlik ortaya çıktığında

Meme büyütme operasyonu,Bundan sonra meme bezleri alanında dokuların ödemleri vardır. Bu, böyle bir prosedüre karar veren hastalarda çok fazla soruna yol açar. Bunlardan biri, bu şişlik gittiğinde ve bu süreç nasıl hızlandırılabilir?

Göğüs büyütmeye karar vermeden önceBir kadının hem öncesinde hem de sonrasında, hastanın doktor tarafından verilen tavsiyelere tam itaatinin önemli olduğunu fark etmesi önemlidir. Ve bu, bazı ciddi kurallara uymanız gerektiği anlamına gelir. Dahası, bir kadının korkunun önlenmesi ve duygusal olarak hazırlanabilmesi için doktorun ne yapacağını anlaması önemlidir. İşlemin nasıl gerçekleştirildiğine dair daha ayrıntılı bir açıklama Moskova'da meme büyütme Burada http://estheticcenter.ru/surgery/uvelichenie_grudi/ okuyabilirsiniz.

Yani, hangi kurallara uyulmasının önemli olduğuProsedür? İlk kural, sıkıştırma ketenlerinin sürekli takılmasıdır. Sadece hafta boyunca değil, gece de 4 hafta boyunca giyilmek zorunda kalacak. Ne için? Her şeyden önce, memenin şeklini almak için gereklidir. Giysilerin sürekli olması gerektiğinden, önceden bir set almamaya dikkat etmek önemlidir. Eğer iç çamaşırı giymenin mümkün olmadığı ortaya çıkarsa (örneğin, yıkanması gerekir), o zaman kadının sırtında uzanması ve kurumasını beklemesi gerekir.

Azaltmaya yardımcı olan ikinci önemli kuralödem ve doku iyileşmesini hızlandırır - rölatif dinlenme rejimine uyum sağlar. Kadın, uzmanların gözetimi altında kliniğe girdiği ilk gün, önümüzdeki birkaç gün içinde, herhangi bir fiziksel efor yapmadan evde rahatça dinlenmesi daha iyi olacaktır. Ameliyattan sonra ağrıyı azaltmak için, bir doktor tarafından reçete edilen ağrı kesici kullanmanız gerekir. Yük ise şişlik artabilir ve iyileşme süreci önemli ölçüde yavaşlar.

Başka bir nokta - herhangi bir cerrahi sonrasıVücudunuzu ısıya maruz bırakmayın. Bu da banyoya ya da sahile gitmenize gerek olmadığı anlamına geliyor. Bu yönüyle itaatsizlik de ödemde artışa ve uzun bir süre uzaklaşmayacaklarına yol açar.

Doktor tavsiyelerini takip ederseniz, şişlik olabiliryaklaşık iki hafta boyunca dışarıda tutun ve bu süreden sonra inmeye başlayacak. Bunun bir kadına yapılmadığı durumlarda, ameliyatı yapan bir cerraha danışmak önemlidir. Bu ciddi komplikasyonları önlemek ve zamanında tıbbi yardım almak için yardımcı olacaktır.

KÖTÜ, VİTAMİNLER, KOZMETİK

Bu site aşağıdaki hastalıkların üstesinden başarılı yılların deneyimi ile profesyonel tavsiye almak isteyenler için bir fırsat sağlayacaktır:
- intervertebral disk herniasyonu;
- serebral palsi;
- sedef hastalığı;
- diabetes mellitus;
- artroz, vb.
Shulga Nikolay Vladimirovich

Sipariş ürünleri ARTLIFE Ukrayna topraklarında: KÖTÜ. lesitin, kedinin kırbaç, kalsiyum; Kozmetik: Probio, Incaps, Fonksiyonel kozmetikler; vitaminler ; tahıllar, çorbalar, kisseller, tatlılar, çay, kahve; kişisel hijyen araçları: şampuan, balsam, tıraş jeli, diş macunu.

İngilizce'den Rusça'ya profesyonel çeviriçeşitli konular: tıbbi, teknik, bilimsel ve teknik, yasal, ekonomik, edebi; banka belgelerinin ve sorgularının, sertifikaların, şarkıların, tıbbi preparatların, şiirlerin, şiirlerin, talimatların ve kullanım kılavuzlarının çevirisi, internet kaynaklarının yerelleştirilmesi ve yerelleştirilmesi.