Yaralanma sonrası ayak şişmesi nasıl kaldırılır

Cereon-flebogogist-lenfolog, birinci kategorinin cerrahı

Ocak ayında kaliks kırığı vardı. neredeyse 1.5 ay bacak alçıda idi. kaslar ve tendonlar hem ahşap, hem de ayak ödemli. şimdi dizim biraz kıvrılıyor, ayaklarımdan bir koltuk değnek olmadan yürümüyorum, sağlıklı bacağımı zorlukla hareket ettiriyorum. evde şişkinliğin nasıl kaldırılacağını ve yaralanan bacağın kaslarıyla ne yapılacağını anlat? teşekkür ederim.

Svetlana, Ukrayna, 52 yaşında

Doktor phlebologist olarak bir ödem vesilesiyle size olabilirDamarların çift taraflı taranmasını öneriyoruz. Çoğu zaman damarların patolojisi travmadan sonra bacağın geri kazanımını engeller. Ve diğer tüm sorularda travmatolog doktoru daha niceliksel olarak cevap verecektir. Kaslar, terapötik egzersiz ve masaj gerektirir. Ancak sadece derin ven trombozunun dışlanmasıyla önerilebilirler.

Saygılarımla, Elena Belyanina.

Merhaba Elena Olegovna! Altı ay önce postpartum tromboz geçirdim. Bugün bir doktora gittim, zaten bir trombüs →

03/26/2013 | Ирина, 29 yaşındayım

Yorumlar 1

Svetlana
Svetlana 31 Temmuz 2016 22:00 itibariyle
Hoşgeldin! Benim adım Svetlana ...Böylece, ayak üzerindeki yükü almaya karar 1kg ağırlıkları aldı ve gitti ... Sabah şişmiş ayak bilekleri ve ayak parmaklarında ağrılı adım içinde, akşamları çalışan gitmek ayak ve ayak bilekleri zarar yürümek ne yapılabilir, olunacağını, söyle lütfen. .