Sitede genel kurallar

Sitede genel davranış kuralları:

Başlamak için yüzlerce kişi sitede iletişim kuruyor.Farklı dinlere ve görüşlere sahipler ve bunlar sitemizin tüm ziyaretçileridir, bu yüzden eğer bu topluluğun çalışmasını istiyorsak ve kurallara ihtiyacımız varsa. Bu kuralları okumanızı şiddetle tavsiye ederiz, yalnızca yaklaşık beş dakika sürecek, ancak bize zaman kazandıracak ve siteyi daha ilginç ve düzenli hale getirecek.

Başlangıç ​​olarak web sitemizi korumamız gerekiyorSiteye gelen tüm ziyaretçiler için kendinize saygı. Katılımcılara hakaret etmeyin, her zaman gereksizdir. Şikayet varsa, lütfen Yöneticiler veya Moderatörler ile iletişim kurun (kişisel mesajlar kullanın). Diğer ziyaretçilere hakaret etmek, en ciddi ihlallerden biri olarak kabul edilir ve yönetim tarafından ciddi şekilde cezalandırılır. Irkçılığı, dini ve politik ifadeleri kesinlikle yasaklarız. Anlayışınız ve sitemizi daha nazik ve dostça yapma arzusu için şimdiden teşekkür ederiz.

Site kesinlikle yasaktır:

- makalenin içeriği veya tartışmanın içeriği ile ilgili olmayan mesajlar
- Web sitesi ziyaretçilerine yönelik hakaret ve tehditler
- yorumlarda küfür içeren, insan onurunu küçük düşüren, etnik çatışmayı tahrik eden yasaklı ifadeler yer almaktadır.
- makalenin tartışılması bağlamıyla ilgili olmayan herhangi bir mal ve hizmetin, diğer kaynakların, medyanın veya olayların reklamlarının yanı sıra spam da

Birbirimize ve siteye saygı duyalımSiz ve diğer okuyucular, düşüncelerini konuşmak ve konuşmak için gelmek. Site yönetimi, bu gerekliliklere uymazsa, yorumları veya yorumların bir kısmını silme hakkını saklı tutar.

Kuralları ihlal ederseniz, verilebilir bir uyarı. Bazı durumlarda, yasak uyarı olmadan. Yasaklama ile ilgili konularda yöneticiye yazın.

hakaret yöneticiler veya moderatörler de cezalandırılır yasak - Başka birinin işine saygı duy.